• jakub-stransky-stavite-startup-klicove-je-definovat-problem-ktery-chcete-resit

  Jakub Stránský: Stavíte startup? Klíčové je definovat problém, který chcete řešit

  Startup Techambition vyvinul aplikaci, která pomáhá školám efektivněji připravit výuku. Jak se od prvního nápadu dostali k realizaci konkrétních obchodů a úspěchu v zahraničí?

 • michael-londesborough-a-najednou-jsem-uvidel-to-nadherne-modre-svetlo

  Michael Londesborough: ... a najednou jsem uviděl to nádherné modré světlo

  Angličan žijící v ČR Michael Londesborough společně se svými kolegy objevil nový typ laseru, díky němuž bude možné mj. výrazně snížit náklady. Přečtěte si jeho příběh.

 • lubomir-dvorak-jak-dokonale-vystihnout-poptavku

  Lubomír Dvořák: Jak dokonale vystihnout poptávku

  Příběh zakladatele firmy Dvořák - svahové sekačky je příběhem obrovského nadšení, pracovitosti, ale také umění či daru najít pověstnou díru na trhu. Výsledkem je rádiem řízená svahová sekačka Spider, která má nejen unikátní postavení v ČR, ale sklízí velké úspěchy i v zahraničí.

 • jaroslav-musil-aktivni-vyhledavani-inovaci-je-klicem-k-pokroku

  Jaroslav Musil: Aktivní vyhledávání inovací je klíčem k pokroku

  Ředitel ČINu Jaroslav Musil pro Český rozhlas v pravidelném Magazínu Leonardo hovořil o misi České inovace, smyslu inovativního myšlení a klikaté cestě startupistů k vrcholu. Inspirujte se celým rozhovorem s lídrem ČINu!

 • liwely-jak-rozjet-startup

  Liwely: Jak rozjet startup

  Jednoho dne jsem si uvědomila, že chci pomáhat lidem v jejich snaze dosahovat větší životní pohody. Začala jsem zkoumat dostupná řešení na trhu a odtud už vedla cesta k Liwely, popisuje zakladatelka projektu, v němž hraje velkou roli psychologie a neurověda.

 • asistuj-pri-cinu

  Inovace hýbou světem, ty můžeš hýbat s nimi

  Chceš vědět o nejnovějších inovacích v ČR i v zahraničí jako první? Orientuješ se v nových trendech a výsledky tvé práce jsou pověstné svojí kvalitou? Máš zkušenost s administrativou i organizací akcí? Staň se asistentem či asistentkou ČINu a buď u všeho zajímavého!

  • Generální partneři

   3m
  • telefonica
  • Hlavní partneři

   zatisi-group
  • havas
  • pwc

Aktuality

Inspirace a příběhy

Hlavní informace

Další informace

Akce

 • 3m-brain-breakfast-s-osamu-okamurou
  12. 7. 2016

  3M Brain&Breakfast s Osamu Okamurou

  Rádi bychom vás pozvali na další Brain&Breakfast z dílny společnosti 3M, která se bude konat 12.7. od 8:30 v pražském Impact HUBu. Pozvání přijal tentokrát Osamu Okamura, který pohovoří o veřejném prostoru, urbanizaci a dalších věcech, které všichni ovlivňujeme každý den, aniž bychom si uvědomovali míru vlivu, který na tuto oblast máme. Pokud máte zájem zažít atmosféru snídaně na vlastní kůži, neváhejte se rychle přihlásit, kapacita v pražském Hubu je totiž poměrně omezená. Společnosti mají též možnost objednat si on-line přenos přímo do svých konferenčních místností. Hlavními benefity streamů jsou mimo jiné možnost zorganizovat vlastní pravidelné snídaně v sídle společnosti, možnost vzdělávání pro kolegy, možnost propojení s kolegy z jiných oddělení či možnost diskuze nad nepracovním tématem.
 • seminar-ssrip-vincent-sch-chter
  14. 9. 2016

  Seminář SSŘIP - Vincent Schächter

  Zveme vás na další ze série Prezidentských seminářů Společnosti pro strategické řízení, inovace a podnikatelství, na němž se tentokrát za mikrofon postaví Vincent Schächter - viceprezident pro R&D, TOTAL New Energies (2009-2015). Seminář se koná ve středu 14. září 2016 v budově Expo 58, Havas Worldwide Prague. Toto interaktivní setkání nabídne vhled do tvorby příští generace business inovací v pojetí přední světové korporace. Součástí programu budou též bloky na téma otevřených inovací či startování podnikání v nových oblastech činnosti. Kapacita je omezená, proto si prosím nezapomeňte rezervovat své místo předem.

Osobnosti ČIN