• asistuj-pri-cinu

  Inovace hýbou světem, ty můžeš hýbat s nimi

  Chceš vědět o nejnovějších inovacích v ČR i v zahraničí jako první? Orientuješ se v nových trendech a výsledky tvé práce jsou pověstné svojí kvalitou? Máš zkušenost s administrativou i organizací akcí? Staň se asistentem či asistentkou ČINu a buď u všeho zajímavého!

 • festival-ceske-inovace-odkryval-budoucnost-inovatorstvi-a-podnikani

  Festival České inovace odkrýval budoucnost inovací a podnikání

  Inovace musí přijít ve správný čas, jinak se neujme, kosmický vývoj může v příštích 20 letech lidstvu otevřít zcela nové obzory ap. Nejen těmto tématům se v pátek 6.5.2016 v nádherném prostředí pražské Lucerny věnoval již 5. ročník Festivalu České inovace (ČINFEST).

 • svezi-vitr-ve-vyuce-matematiky-diky-hejneho-metode

  Svěží vítr ve výuce matematiky díky Hejného metodě

  V rámci našeho seriálu Příběhy České inovace jsme pro Vás připravili nový rozhovor, tentokrát s prof. RNDr. Milanem Hejným CSc., jehož inovativní metoda výuky matematiky pomáhá dětem na základních školách zdokonalit jejich analytické myšlení. 

 • jiri-hanek-design-park-karlovy-vary

  Jiří Hanek - Design park Karlovy Vary

  Připravili jsme pro Vás rozhovor s Jiřím Hanekem, který se svým projektem Design park snaží o  pozvednutí Karlovarského regionu, nabízí prostor k setkávání obyvatelům Karlových Varů a také zájemcům o design a kulturní obohacení kraje. Více se dozvíte zde.

 • inspirujte-se-pribehy-ceske-inovace

  Inspirujte se Příběhy České inovace

  Od února 2016 přináší ČIN sérii inspirujících příběhů osobností, inovátorů či jejich podporovatelů nazvanou Příběhy České inovace. Cílem těchto rozhovorů je přiblížit cesty rozmanitých inovátorů k úspěchu, osvětlit jejich klíčová rozhodnutí a nabídnout tak inovační komunitě nový zdroj inspirace k její budoucí činnosti.

  • Generální partneři

   3m
  • telefonica
  • Hlavní partneři

   zatisi-group
  • havas
  • pwc

Aktuality

Inspirace a příběhy

Hlavní informace

Další informace

Akce

 • central-nano
  1. 6. 2016

  CENTRAL NANO

  Nové příležitosti v oblasti nanotechnologií a pokročilých materiálů. CENTRAL NANO je ideální příležitostí pro každého, kdo se zajímá o spolupráci v oblasti nanotechnologií a pokročilých materiálů. Keynote přednášky a prezentace přinesou informace o nejnovějších trendech z oboru a efektivní networking formou Brokerage event nabídnou unikátní příležitost pro navázání nových B2B vztahů v rámci nanotechnologií s českými firmami, podnikateli, společnostmi nebo výzkumnými organizacemi a univerzitami. Konference CENTRAL NANO probíhá v angličtině a účast na ní je bezplatná. Během 20-30minutových face to face setkání budete mít možnost navázat potenciální technologické partnerství a spolupráci. Registrace končí 23. května.
 • myty-a-realita-3d-tisku-v-prumyslovem-pouziti
  2. 6. 2016

  Mýty a realita 3D tisku v průmyslovém použití

  Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci společně s 3D tiskovým centrem UPrint 3D si Vás dovolují pozvat na workshop Mýty a realita 3D tisku v průmyslovém využití. Workshop se koná 2. června 2016 v Olomouci a vstup na něj je po registraci zdarma. Program tvoří zajímavé prezentace například na téma Realita 3D tisku a jeho reálné využití v průmyslu, Návrh prototypů z plastu – optimalizace pro 3D tisk či 3D tisk z fotopolymeru a papíru. Pokud vás problematika 3D tisku láká, určitě nepropásněte šanci účastnit se této jedinečné inspirativní akce.
 • informacni-zdroje-technologickeho-transferu
  2. 6. - 3. 6. 2016

  Informační zdroje technologického transferu

  Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci Vás zve na 3. workshop: „Informační zdroje technologického transferu“. Předcházející ročníky byly zaměřené na prezentování výsledků VaV před reálnými zástupci firem a způsobem výběru nejperspektivnějších výstupů VaV z pohledu pracovišť transferu technologii a potencionálního uplatnění na trhu. Letošní 3. workshop je zaměřen na prodejní strategii existujících nebo připravovaných výstupů vědy a výzkumu. Součástí workshopu je také každoroční setkání pracovišť transferu technologii, zástupců firem a patentových kanceláří při „hranatém“ stolu a také pozvánka na oslavu devátých narozenin VTP UP. Workshop se koná 2. - 3. června 2016 ve VTP UP, Šlechtitelů 21, Olomouc.

Osobnosti ČIN