• Hlavní partneři

   havas
  • pwc

Aktuality

Inspirace a příběhy

Hlavní informace

Další informace

Akce

 • deadline-souteze-famelab
  27. 2. 2017

  Deadline soutěže FameLab

  Popularizace vědy je horkým tématem moderní doby. British Council se snaží přispět k rozvoji vědeckého a výzkumného prostředí v České republice prostřednictvím unikátní soutěže FameLab určené studentům a pracovníkům přírodovědných či technických oborů. Úkolem soutěžících je během pouhých tří minut vysvětlit publiku a odborné porotě své vědecké téma. Při projevu se hodnotí vědecká správnost, srozumitelnost laické veřejnosti i případná zábavnost a atraktivnost. Z oblastních kol soutěže vzejde deset kandidátů na vítěze, kteří si to po školení MasterClass rozdají v celonárodním finále. Celkový vítěz bude reprezentovat ČR v anglickém Cheltenhamu. Soutěž si rychle získala na popularitě, když se jí v úvodních 6 ročnících zúčastnilo více než 6000 mladých vědců z celkem 30 zemí světa. Hlavním cílem tohoto zajímavého projektu je zlepšit komunikaci vědců s veřejností a nastínit publiku aktuální ukázky toho, čím se v současnosti zabývá výzkum v oblasti medicíny, matematiky, přírodních a technických věd.
 • predstavte-svuj-startup-cine
  27. 2. 2017

  Představte svůj startup Číně

  Prague Startup Centre ve spolupráci s agenturou CzechInvest Vám nabízí unikátní možnost prezentovat fondu Shenzhen Capital Group (investováno 3,5 miliardy dolarů do 200 start-upů) se zájmem o zahraniční investice v rámci vlastní soutěže STAR. České kolo se koná 6.3. v Prague Startup Centre. Kromě investice z miliardového fondu Shenzhen Capital Group nabízí prize money 20 milionů korun a aktivní propagaci Vašeho start-upu v Číně, resp. pomoc s nalezením potenciálních obchodních partnerů (zákazníků či dodavatelů). V případě zájmu o účast prosím pošlete informace o svém start-upu v angličtině na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. co nejdříve – počet míst je omezen na 20 inovativních start-upů s mezinárodním potenciálem – deadline 27.2. Informaci o postupu do výběrového řízení obdrží přihlášení účastníci 1.3. Nenechte si tuto šanci proklouznout mezi prsty.
 • veletrh-veda-vyzkum-inovace
  28. 2. - 2. 3. 2017

  Veletrh Věda Výzkum Inovace

  "Veletrh Věda Výzkum Inovace vytáří novou platformu pro propojení vědecko-výzkumné a aplikační sféry." Tímto mottem láká návštěvníky letošní ročník veletrhu, který poskytuje zajímavou možnost, jak prezentovat své projekty v přítomnosti úspěšných osobností v oblasti vědy a inovací. Veletrh VVI, který se koná na Výstavišti v Brně ve dnech 28.2 - 2.3.2017 zahrnuje B2B veletrh, workshopy, semináře, konference, vědecké panely, networking, inspirativní snídaně a mnoho dalšího. Zajímáte-li se o aktuální vědeckou či inovační sféru, určitě vaši pozornost v Brně upoutá minimálně jeden z celkem devíti tematických okruhů, které budou na místě k vidění. Vlastní stopu na veletrhu poté můžete zanechat pomocí různých forem prezentace, kterými jsou například kompetní výstavní expozice, organizace workshopů či seminářů, příspěvky na konferenci či nabízení propagačních materiálů. Máte už začátek března zakroužkovaný v kalendáři?

Osobnosti ČIN