Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Domácí inovace
pro celý svět

Vytváříme a integrujeme aktivity týkající se rozvoje inovační kultury, kreativity, svobodného myšlení, rozvoje inovací a zejména praktického využití inovační infrastruktury v České republice.

Naše služby

Česká inovace poskytuje služby určené k podpoře českého průmyslu, začínajících projektů a technologických společností. Nabízíme klíčové služby - Propagace a marketing inovací ČR, Zpracování analýz a strategických dokumentů, Finanční nástroje pro rozvoj inovací a podnikání.

Nenechte si ujít!

Příběhy inovátorů

Česká inovace přináší od roku 2016 sérii inspirujících příběhů osobností, inovátorů či jejich podporovatelů. Chceme tím přiblížit klíčová rozhodnutí těchto vizionářů a nabídnout tak inovační komunitě zdroj inspirace k její budoucí činnosti a spolupráci.

Více informací

Just NOW!

Buďte tam: Konference Inovační ekosystémy ve firmách

10. 04. 2019

Nenechte si ujít podnětnou konferenci Inovační ekosystémy ve firmách, která ve čtvrtek 25.4.2019 od 9 do 13h propojí v krásných prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT manažery a majitele firem, kteří prostřednictvím inovací vdechují dynamiku svým společnostem.

3x minikonference Smart Prague na e-Salonu

09. 11. 2018

Pražský veletrh čisté mobility e-SALON otevře své brány 15. listopadu sérií přednášek a konferencí. Jeden z hlavních partnerů akce, městská společnost Operátor ICT, která v metropoli zavádí inovace v mnoha oblastech, včetně mobility, pořádá v průběhu zahajovacího dne tři minikonference, jejichž ústředním tématem bude rozvoj bezemisní dopravy v hlavním městě a na něž jste srdečně zváni!

Vernisáž výstavy CZECH INNOVATION EXPO!

05. 11. 2018

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy Czech Innovation Expo - unikátního projektu z dílny České inovace ve spolupráci s Českými centry, který představuje stoleté dění v naší zemi na poli vědeckém, výzkumném a inovačním. Interaktivní výstava vychází z propojení audiovizuálního umění, designu a moderních technologií, v oblasti rozšířené a virtuální reality.

Aplikace Společné století zdarma ke stažení!

22. 10. 2018

Čekají nás oslavy, jaké zažijeme jen jednou za život. Sté jubileum založení naší republiky budou provázet slavnostní společenská setkání, tradiční ceremoniály, pietní akty, vojenské přehlídky a bohatý kulturní program. Abyste se v pestré spleti zajímavých akcí dokázali lépe orientovat, míří do Vašich chytrých telefonů zbrusu nová appka Společné století, která Vám během oslav poskytne komfortní informační servis!

Konference Čistá mobilita v chytrých městech

17. 10. 2018

Srdečně Vás zveme na konferenci Čistá mobilita v chytrých městech, která se koná 15. listopadu 2018 v PVA EXPO PRAHA - Letňany a kterou Česká inovace pořádá ve spolupráci s B.I.D. services. Program se zaměří zejména na aktuální trendy a očekávání v elektromobilitě, její využití ve firemní sféře, ale také na otázky budování infrastruktury, bez níž posun k "zelenému" pohybu není možný.

V 18 letech dobývá Čínu svými longboardy

10. 10. 2018

Z pražských skládek, kde hledal dosluhující elektroniku, aby ji mohl rozebrat a dovědět se, jak funguje, pronikl až do vysílání čínské státní televize. Teprve osmnáctiletý student smíchovské průmyslovky Petr Štěpánek má slušně našlápnuto mezi špičku českých start-upů.

ČIN po roce opět na MSV Brno

04. 10. 2018

ČIN opět po roce prezentuje na brněnském Mezinárodním strojírenském veletrhu! Návštěvníci mohou interagovat s naší putovní výstavou Czech Innovation Expo, která pomocí virtuální a rozšířené reality originální formou nastiňuje kromě historie česko-slovenských inovátorů také současnost a budoucnost domácího inovačního prostředí.

Pozvánka na ZETA Matchmaking

04. 09. 2018

V souvislosti s vyhlášením 2. veřejné soutěže programu ZÉTA dne 18. září 2018 pořádá Technologická agentura ČR (TA ČR) další z řady matchmakingových setkání #TACRship ZÉTA, které má za cíl propojit zájemkyně a zájemce o účast ve 2. veřejné soutěži a poskytnout tak prostor pro setkání partnerů, inspiraci a informace k podání návrhů projektů do veřejné soutěže.

Inovujeme
Českou republiku

Přejít do fotogalerie

Projekty České inovace

FESTIVAL INOVACÍ

Festival Česká inovace je událostí s celorepublikovým významem, který má úspěšně za sebou již 6 bohatých ročníků. Hlavním cílem festivalu je maximální propojení lidí z průmyslového sektoru, akademické sféry, veřejné správy a start up prostředí. V roce 2017 poprvé opustil území Prahy a zavítal do Plzně, v následujících letech bude v této tradici pokračovat a navštíví jednotlivé kraje České republiky, přičemž příležitostně přesáhne i do přeshraničních regionů.

Více informací

CENTRUM ČIN

Česká inovace plánuje vytvoření vlastního zázemí – centra, kam bude moci ukotvit své projekty a rozvíjející se činnosti. V návaznosti na historii organizace, rozvoj projektů a služeb je jednou z klíčových aktivit získání zázemí pro administraci, spolupráci se zajímavými projekty a vznik akceleračního a prototypového centra.

Více informací

CZECH INNOVATION TEAM

Česká inovace již od svého vzniku vytváří networkingové aktivity – akce, workshopy, festivaly či setkání směřující k propojování lidí, myšlenek, projektů a komunit. Toto dění nyní dostává vlastní projekt pod názvem Czech Innovation Team – jedním z jeho cílů je vyhledávat nové osobnosti, speakery a další významné Čechy v zahraničí i u nás a tvořit nové legendy, které budou bohatým zdrojem inspirace.

Více informací

CZECH INNOVATION EXPO

Czech Innovation Expo je chystanou expozicí, jejímž smyslem je profilovat historii a současnost českého inovačního prostředí. Chceme poutavou formou ilustrovat odkaz České republiky ve světě a propůjčit pořekadlu "zlaté české ručičky" konkrétní tvary, barvy a jména. Jak lépe oslavit sté výročí vzniku samostatného československého státu než oslavou vyspělosti našeho národa!

Více informací

Napsali o nás


ČESKÁ TELEVIZE iHned FORBES TyInternety Lidové Noviny

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO