Hlavní informace

Workshopy Social Impact Award

workshopy-social-impact-award

Ještě před uzávěrkou přihlášek se zájemci o Social Impact Award mohou účastnit workshopů, které jim pomohou připravit co nejlepší projekt. Série workshopů se koná v březnu v pražském Impact HUBu a ve zhuštěné podobě na univezitách a v inkubačních centrech také v Hradci Králové, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě a Olomouci. Workshopy jsou zdarma (přednostně otevřené studentům), je potřeba si jen registrovat místo. Detaily a registrace zde 

Na workshopech si zájemci vyzkouší moderní metody podnikatelského plánování jako je Design Thinking nebo Lean Canvas, naučí se stanovovat si ambiciózní, ale realistické cíle a dozví se i triky, jak o svém projektu dát vědět skrze nová média a sociální sítě. Nakonec mohou svou přihlášku zkonzultovat i se členy poroty.

Soutěž Social Impact Award se koná v České republice potřetí, v minulých ročnících se díky ní rozjely například projekty Pragulic (prohlídky Prahy s průvodci z řad bezdomovců) nebo FOREWEAR (recyklace textilu). Uzávěrka přihlášek pro letošní kolo je 15. dubna 2014.