Hlavní informace

Přečtěte si příběhy inovátorů

prectete-si-pribehy-inovatoru

Kreativitě se meze nekladou a české inovační hřiště se tak neustále rozrůstá. V soutěži ČIN se spolu rok co rok utkává velké množství projektů, jejichž příběhy vám nyní na našich stránkách přinášíme.

If you are first, you are first. If you are second, you are nothing." Tuto myšlenku kdysi vyslovil manažer liverpoolského fotbalového klubu Bill Shankly. Vzhledem k tomu, že sportovní historie často oslavuje pouze vítěze, můžeme o slovech Billa Shanklyho říct, že na fotbalových hřištích platí. Na hřištích inovačních je však musíme striktně odmítnout.

I přesto, že v každoroční soutěži ČIN vzejde z každé kategorie vítězně jen jedna inovace, nesmíme zapomínat na ostatní projekty, které se soutěže zúčastnily. Největším vítězstvím je totiž samotný fakt, že všechny tyto inovace pomáhají zlepšit svět, usnadnit lidské životy a vybarvit každodenní realitu.

Proto jsme na našich stránkách připravili sekci „Příběhy inovátorů", kde se můžete dočíst zajímavé informace o jednotlivých projektech, dozvědět se, jak přicházely na světlo světa, popřípadě zjistit, jaké najdou v budoucnu uplatnění. Sekce je průběžně aktualizována a doplňována, tudíž se můžete vždy vracet ke stále novým příběhům.

 

PŘEJÍT NA PŘÍBĚHY INOVÁTORŮ