Hlavní informace

4. ročník Festivalu Česká inovace se uskuteční 27. 3. 2015

4-rocnik-festivalu-cin-se-uskutecni-27-3-2015

Heslem prvního ročníku Festivalu Česká inovace se stalo motto "Tomu, kdo má nápad, svítí oči". Nám oči svítí už čtvrtým rokem a stále nepolevujeme v našem úsilí připravit a nabídnout českým inovátorům platformu, kde mohou sdílet své nápady, zkušenosti a know-how.

Prostor, kde se navazují kontakty, spolupráce a z nápadů se rodí obchodní příležitosti. Místo, kde se účastníci z řad nadnárodních firem, malých i středních podniků, začínajících podnikatelů i studentů vzdělávají, inspirují a hlavně dobře baví. Zkrátka Festival Česká inovace, organizovaný ve spolupráci se společností BlueEvents.

Ani letos tomu není jinak. Přípravy čtvrtého ročníku jsou v plném proudu a my pevně věříme, že máte pátek 27. 3. 2015 vyznačen ve svém kalendáři a přidáte se k více než šesti stům účastníkům, kterým bude na jeden den patřit celá Národní technická knihovna v Praze. Ano čtete správně. Knihovna na jeden den zastaví svůj provoz a vy se tak můžete těšit na přednášky světových i domácích řečníků, workshopy, výstavy, inovátorské zóny a jarmark, soutěže, skvělou afterparty a mnoho dalšího.

Začátek akce: 27. 3. 2015, 9:00
Afterparty: 19:00-20:00

Sledujte oficiální stránky festivalu, kde se budou postupně objevovat další informace.

 

Zdroj: http://www.festival-cin.cz/