Hlavní informace

Přihlašování do soutěže "Houstone, máme startup!" trvá ještě týden

prihlasovani-do-souteze-houstone-mame-startup-trva-jeste-tyden

Startupeři, dejte vědět světu o svém projektu! Zapojte se do soutěže "Houstone, máme startup!" společnosti LewisPR a vyhrajte PR podporu nejen v Česku, ale i s přesahem do Polska a Maďarska, a mentoringový program.

K tomu, aby váš projekt měl raketový start a dobrou šanci uspět, potřebujete být co nejvíc vidět a slyšet. Jak získat pozornost svých zákazníků, jak je cíleně a efektivně oslovovat a jak s nimi vybudovat a udržet dlouhodobý vztah? Přihlaste se do soutěže "Houstone, máme startup!" od mezinárodní komunikační agentury Lewis PR.

Vítězný tým z České republiky získá komunikační balíček v hodnotě 12 000 eur od Lewis PR, který bude možné využívat po dobu 6 měsíců. Agentura poskytne mediální tréning a strategický workshop, vypracuje komunikační strategii, na základě které se bude Lewis půl roku starat o zviditelnění vítězného projektu, postará se o vztahy s médii, monitoring médii, komunikaci na sociálních sítích a monitoring mediálních událostí. Speciální cenu v podobě mentoringu poskytne poradenská společnost H1.cz.

Ale i jako finalisté si přijdete na své - budete se moci zdarma zúčastnit workshopů zaměřených na moderní komunikaci, marketing a rozvoj podnikání aneb jak být co nejvíc slyšet a vidět. Nebo přijďte si zanetworkovat a také poslechnout panelovou diskuzi hostů a čestných porotců. Setkáte se s čestným porotcem soutěže, zakladatelem BONAMI Václavem Štruplem, zástupci poradenské společnosti H1.cz, Inovacentra ČVUT, Jihomoravského inovačního centra, Technologického centra Hradec Králové, Těchinternetů a představiteli polské a maďarské startupové scény.

Praktické workshopy pro vás Lewis PR připravuje ve spolupráci s poradenskou agenturou H1.

Jak se přihlásit? To je jednoduché - ve 30 vteřinách (prostřednictvím videa) představte svůj projekt a řekněte, proč si hlavní výhru zasloužíte právě vy. Zúčastnit se mohou startupy ze všech odvětví, podmínkou je stáří projektu do tří let. Přihlášky můžete zasílat do 14. dubna!

Více informací o soutěži, podmínky a přihlašovací formulář najdete na www.LewisPR.cz v sekci Aktuality.

Sledujte soutěž na facebooku: www.facebook.com/houstonwevegotastartup