Hlavní informace

Pozvánka na Design Thinking Festival

pozvanka-na-design-thinking-festival

Podnikáte? Tvoříte? Hledáte nový impulz pro start nebo rozvoj svého podnikání? Chcete získat náskok před konkurencí? V takovém případě bychom Vás rádi pozvali na mezinárodní konferenci plnou inspirace, inovací, zajímavých lidí a nápadů Design Thinking Festival, kterou organizuje BIC Plzeň, s.r.o. ve spolupráci s Plzeň 2015 a bavorským Bayern Design ve dnech 11. - 12. června 2015 v kreativní zóně DEPO2015 v Plzni.

Design je často komunikován a vnímán jako vzhled či umění. Estetika je ovšem pouze jedna část, design odráží také ekonomické aspekty produkce a realizace a samozřejmě i potřeby cílové skupiny. Klíčovým faktorem úspěchu jsou správně načasované inovace. Design Thinking představuje nový trend v managementu a v mezinárodním měřítku je považován za strategický inovační nástroj, který kombinuje současně jak kreativní, tak technologickou stránku.

Design Thinking Festival je ideálním místem setkání podnikatelů, designérů, grafiků, marketingových expertů a dalších kreativních nadšenců, kteří chtějí posunout dál své podnikání.

Co Vám účast přinese?

  • Nový pohled na řešení problémů
  • Inspiraci
  • Setkání se zajímavými lidmi
  • Nové zkušenosti a kontakty

Prezentovat budou renomovaní speakeři z ČR i zahraničí, zástupci firem jako je 3M Česko, Škoda Machine Tool, Plastia, AirBank nebo Contiqua. Samozřejmostí je dostatek možností pro networking.

Síť Enterprise Europe Network organizuje v rámci festivalu mezinárodní matchmaking (Brokerage Event), který nabízí možnost rychlého a efektivního vyhledání partnerů pro obchodní, výrobní či vývojovou spolupráci. Více o brokerage a registrace na http://dtf2015.talkb2b.net/.

Podrobné informace k programu a registraci najdete na oficiálním webu www.dtf2015.cz.

Zajistěte si své místo včas!

Účast na konferenci i matchmakingu je po registraci zcela zdarma. Komunikačními jazyky jsou čeština a angličtina, přednášky zahraničních speakerů budou simultánně tlumočeny.

Na setkání s Vámi se těší:

Jana Klementová, jednatelka BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným
&
Jiří Suchánek, ředitel Plzeň 2015 o.p.s.