Hlavní informace

Design Thinking Festival - Dopadlo To Fantasticky

design-thinking-festival-dopadlo-to-fantasticky

V minulých měsících jsme vás v našem kalendáři informovali o zajímavé akci zvané Design Thinking Festival 2015, kterou organizovala společnost Business Innovation Centre Plzeň. Všechny dojmy a zážitky, které si návštěvníci z akce odnesli, se však jen těžko dají pouhým slovem "zajímavá" dokonale vystihnout. 11. a 12. června se na území industriálně vyhlížejícího areálu DEPO2015 v Plzni sešlo přes dvě stovky lidí z různých koutů republiky, to vše za účelem načerpání nových informací a kreativních nápadů ze světa designu.

Výbornou atmosféru na festivalu se podařilo namíchat především díky skvělým vystupujícím, praktickým ukázkám firem, které design thinking aplikují, workshopům, matchmakingu, skvělému jídlu, hudbě i networkingu! 

Pokud jste na festival zavítali, ZDE si můžete díky fotkám připomenout atmosféru celého dne. A pokud jste festival navštívit nemohli, třeba vás obrázky alespoň navnadí na příští ročník stejnojmenné akce.

Kompletní informace naleznete na stránkách www.dtf2015.cz/, a to včetně programu, účinkujících, prezentací, které na festivalu zazněly, a krátkých sumarizačních videí.