Hlavní informace

Místo ČINu: Zaplň ho právě ty!

misto-cinu-zapln-ho-prave-ty

V souvislosti s rozšiřováním vlastních řad hledá Česká inovace do svého týmu nové stážisty na pozice Fotograf, Content Writer, Graphic Designer, Social Media Manager, Trend Watcher a DTP Operator. Navážeme souČINnost?

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • zajímavou práci v trendy oblasti inovací
  • kvalitní reference pro zaměstnavatele
  • nové zkušenosti a kontakty využitelné v budoucnu
  • účast na podnětných seminářích
  • možnost setkávat se a spolupracovat s lidmi z předních firem a agentur, kteří fungují jako mentoři a konzultanti

Stážistům sice neplatíme, ale kromě spousty zkušeností a dobré party nabízíme úvodní snídani zdarma:-). 

 

JAKÉ POSILY HLEDÁME?

Fotograf  Neopouštíš byt bez foťáku? Tvoje fotografie z večírků nevyvolávají v tvých kamarádech hrůzu, ale naopak vlnu nadšení? Umíš skvělé imageové fotky i profilovky? Pak jsi člověk, kterého hledáme! 
Content Writer Jsi psavec a o dění kolem sebe už nechceš psát jenom do šuplíku? Místo deníčku raději píšeš reportáže z akcí? Víš, co je blogmag? Chceš dát svému psaní nový rozměr? Pak se nám ozvi a staň se naší součástí! 
Social Media Manager  Jsi expert na sociální sítě? Žiješ online 365 dní v roce? Máš přehled o lidech, kampaních, virálech i známých haterech? Pokud chceš čas strávený na sociálních sítích přetavit ve smysluplnou ČINnost, určitě se domluvíme!
Trend Watcher Znáš nejnovější trendy v oblasti inovací v ČR i v zahraničí? O nových objevech vyprávíš každému na potkání? Sám vyhledáváš zajímavá témata a svými náměty chceš rozhýbat Česko? Staň se naší posilou!
Graphic Designer Žiješ grafikou? Vše, co děláš, podléhá nejnovějším designovým trendům? Máš skvělé nápady a umíš je realizovat? Zajímáš se o novinky v oblasti online prezentace? Neváhej a ozvi se nám!
DTP Operátor Máš skvělý cit pro grafické nákresy a na každém letáku kontroluješ kvalitu tisku? Orientuješ se v nových trendech a výsledky tvé práce jsou pověstné svým precizním provedením? Umíš zpracovávat elektronické či tištěné dokumenty? DTP = Do Toho, Piš!

 

KAM SMĚŘOVAT NABÍDKY, ŽIVOTOPISY A DOTAZY?

Pokud tě nějaká z pozic zaujala, případně chceš-li se na cokoliv zeptat, využij e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. !

Těšíme se na budoucí spolupráci!
Tým ČIN