Hlavní informace

Rozjeďte své podnikání za 100 dní s ImpactHubem

rozjedte-sve-podnikani-za-100-dni-s-impacthubem

Impact Hub otevírá dveře nového akceleračního programu 100-day Challenge. Za 3 měsíce může své podnikání rozjet na plné obrátky kdokoliv s dobrým nápadem a chutí čelit pořádné výzvě. Program je tu pro všechny, kteří mají nápad rozpracovaný do reálného byznysu nebo chtějí rozeběhnout naplno již fungující společnost. Hlásit se mohou projekty ze všech odvětví.

Z bohaté sítě členů i příznivců Impact Hub účastníkům nabídne pomoc 5 zkušených mentorů, 17 profi konzultantů a partnerů. Kromě konzultanství a mentoringu se účastníci na online kurzech naučí používat vychytávky pro podnikání ve 21. století a díky partnerství například s Amazon Web Services získají užitečné nástroje pro rozvoj svého projektu.

„100-day Challenge nás posunula hodně dopředu. Naučili jsme se spoustu věcí, a kdybych se dnes rozhodoval znovu, jestli se 100-day Challenge zúčastnit, rozhodnul bych se stejně," říká absolvent pilotního běhu Jiří Martišek z projektu Psaní hravě.

Cena za účast v programu je 14 950 Kč + DPH. Na konci účastníci dají najevo, jak byli s programem spokojení, a to dobrovolným doplacením až 20 000 Kč + DPH. Přihlášky jsou otevřené do 30. listopadu, stačí vyplnit online formulář na webu Impact Hubu. Následovat bude prezentace před mentory a v lednu 2016 se spustí odpočet 100 dní. Více informací u Míši Peterkové, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .