Hlavní informace

Nová strategie, projekty i vizuální identita - nový ČIN!

nova-strategie-projekty-i-vizualni-identita-novy-cin

Ze setkání, kde zástupci České inovace představili schéma transformace společnosti, si stávající i potenciální partneři odnesli aktuální pohled na strategii i akční plány ČINu. Nosnou linkou strategie je inspirování, propojování a rozhýbávání.

Od listopadu začínají vycházet Příběhy České inovace – série inspirujících příběhů osobností, inovátorů, či jejich podporovatelů. Příběhy budou dostupné na vznikajícím blogu s názvem Činky. Každý měsíc představíme čtyři osobnosti a jejich příběh, které nominují naši inovační skauti z řad renomovaných odborníků ve čtyřech kategoriích - Firmy, Startupy, Veřejná správa a Věda a výzkum pro praxi. Chceme inspirovat k inovativnímu přístupu nejen firmy, ale i jednotlivce a na příbězích konkrétních lidí chceme ukázat, že nic není nemožné. Sledujte náš FB, aby Vám neuniklo datum spuštění blogu!

V prosinci se uskuteční první ČINOMAT – akce spojující inovátory z řad firem i jednotlivců do pracovních skupin, v rámci kterých řeší aktuální témata v oblasti inovací. Vytvořením této platformy pomáháme startovat a rozhýbávat projekty, které zlepší inovační prostředí v České republice. Vznikají tak tematické konference, setkání a workshopy, připravujeme inovační slovník nebo přehledný portál pro inovátory o přístupu k financování. Úloha ČINu je vytvořit tuto platformu, vyhledávat a propojovat odborné zdroje (osoby), relevantní partnery a instituce. Zároveň ČIN nabízí podporu garantů z řad správní rady a advisory board a posun vybraných projektů do akceleračního programu Impact Hubu.

Už nyní chystáme jubilejní pátý ročník Festivalu České inovace. Tentokrát jsme ale akci inovovali – půjde o sérii eventů, která odstartuje roadshow po regionech. Ve čtyřech městech uspořádáme prezentace a setkání a rozhýbeme všechny, koho inovace zajímají. Roadshow na jaře završí týdenní festival inovací v Praze, který bude hýřit novinkami, vzděláváním, příležitostmi pro networking, workshopy a inovačními hvězdami.

Součástí představení aktuálních projektů České inovace bylo i hledání dalších možností spolupráce s partnery a objevování synergií.

Chcete získat více informací? Zajímá Vás, jak se stát součástí Festivalu České inovace nebo jaké jsou jiné možnosti spolupráce?
Kontaktujte ředitele České inovace!


Libor Kašparovský
Ředitel

Telefon: 731 450 000
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logo ppt-05