Hlavní informace

Unikátní srovnávač českých online supermarketů

unikatni-srovnavac-ceskych-online-supermarketu

Zákazníci, kteří nakupují potraviny a drogerii online, mají nyní k ruce první cenový srovnávač online supermarketů Atoto.cz. Na běžném rodinném nákupu mohou při pořízení zcela identického zboží ušetřit i stovky korun.

 

Srovnávač Atoto.cz nyní funguje v pilotním provozu a i díky reakcím zákazníkům se bude každý den zlepšovat. Jako jediný na českém trhu porovnává ceny více než 48 000 položek na webech iTesco.cz, Rohlik.cz, Kosik.cz, Kolonial.cz, Potravinydomu.cz a Z-market.cz a průběžně zákazníka informuje, kolik za celý nákup, včetně dopravy, zaplatí.

Informace na Atoto.cz se navíc jednou denně aktualizují, zákazníci tedy mají okamžitý přístup i ke všem akčním nabídkám. Atoto.cz není spojen s žádným online supermarketem ani výrobcem a zboží porovnává zcela nezávisle tak, aby bylo nejvýhodnější pro zákazníka.

„Vycházeli jsme z toho, že Češi rádi nakupují zboží v akci. Je ale náročné porovnávat ceny celého nákupu v jednotlivých supermarketech, stejně jako je náročné naklikat ten samý nákup u šesti různých online obchodů a pak složitě porovnávat, u koho je nejvýhodnější, vysvětluje spoluzakladatel Atoto.cz Tomáš Wojcik z digitální agentury 2FRESH, která za tímto inovativním projektem stojí.