Hlavní informace

Hledá se muž či žena ČINu na řídicí pozici

hleda-se-muz-ci-zena-cinu-na-ridici-pozici

Česká inovace o.p.s pořádá výběrové řízení na výjimečnou pozici pro zkušeného manažera či manažerku na pozici ředitele/ředitelky (full time). Staňte se člověkem, který mluví ČINnostmi, který inspiruje a propojuje českou inovační scénu!

Kandidát získá hodnotné zkušenosti a kontakty na vedení významných (nejen) českých firem zaměřených na podporu podnikání, efektivity inovací, a rozvoje inovační komunity v ČR. Dostane se do centra inovační scény a bude při vzniku zajímavých projektů, start-upů. Bude řídit projekty a eventy ČINu, prestižní blog Příběhy českých inovátorů a organizovat největší festival inovátorů v ČR.

  • Datum nástupu: ihned
  • Pro koho je příležitost určena: VŠ absolvent/-ka s víceletou praxí řízení malé organizace nebo týmu 
  • Místo výkonu: Praha 4, Hvězdova 2, City Green Court (metro PANKRÁC)

Požadavky na kandidáta/kandidátku: Muže/ženu ČINu si představujeme jako nadšence pro inovace, zkušeného a spolehlivého manažera s proaktivním přístupem. Hledáme lídra s obchodními i projektovými zkušenostmi, tvář i štít inovační komunity. Co by měl kandidát zvládnout Rozumí vztahům mezi firmami, inovátory, akcelerátory/inkubátory, startupy a státní správou v inovačním ekosystému a je schopen být partnerem v diskusi zástupcům všech těchto subjektů v ČR.

Tvoří a udržuje vztahy s klíčovými stakeholdery - vysoce postavenými manažery, politiky a majiteli firem. Dokáže objevovat příležitosti ke spolupráci a synergiím a navazovat dlouhodobé vztahy. Dokáže být partnerem, řídit součinnosti a realisticky pracovat s limity a omezeními.

Inspiruje a nabíjí lidi. Organizuje. Tvoří komunitu. Dokáže nadchnout a zapojit spolupracovníky pro jejich hodnoty a přesvědčení a vůli pomáhat (nikoli jen na bázi finanční odměny). Je inspirujícím lídrem, který ví, kde stojí, kam chce jít a jak to udělá a je schopen nést zodpovědnost s tím související.

Umí pro platformu České inovace získávat nové partnery. Důležitou součástí jeho práce je otevírání dveří, inspirace, rutinní oslovování firem, udržování vztahů.

Společně inovujeme pro lepší Českou republiku!

Uzávěrka pozice: 14. 2. 2016.

Své CV s průvodním dopisem (předmět: ředitel/-ka ČINu) zašlete na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kompletní informace naleznete v informačním letáku.