Hlavní informace

Setkejte se s těmi, co rozhodují!

setkejte-se-s-temi-co-rozhoduji

Každý, kdo se pohybuje v oblasti B2B problematiky, zná, jak je těžké propracovat se korporátními strukturami až k lidem, kteří stojí za samotnými rozhodnutími velkých hráčů na trhu. Toto se snaží změnit soutěž "Connect Visions to Solutions", která umožňuje startupům prostřednictvím dílčích kol zaujmout decision makery velkých společností, navázat s nimi osobní kontakt a získat tak kontakty potřebné pro realizaci svých záměrů.

U každého z partnerů soutěže proběhne pro startupy workshop, na kterém se mohou v neformálním kroužku setkat s inovačními managery a navázat osobní kontakty s těmi správnými lidmi uvnitř korporací. Kompletní kalendář těchto „Startup Sessions" najdete ZDE.

Do projektu Connect Visions to Solutions se zapojili následující partneři:

Účastníkům jednotlivých workshopů bude umožněno nahlédnout do procesů inovačního managementu a klást dotazy, na které odpoví přední odborníci z jednotlivých oblastí. Startupy tak budou mít dokonalé informace o tom, jak nejlépe jednotlivé zadané soutěžní úkoly splnit.

Registraci na Startup Sessions můžete provést cestou výše uvedených odkazů. Posuňte své nápady ze sféry teorie do fáze realizace!