Hlavní informace

Chcete svou firmu vystřelit správným směrem?

chcete-svou-firmu-vystrelit-spravnym-smerem

Potřebujte nakopnout prodeje? Připravit vstup na trh? Vyladit byznys model? Představujeme akcelerační program 100-day Challenge, ve kterém vás čeká 100 dní poctivé práce. 

Na startu si sami stanovíte, kam chcete dojít, a Impact Hub vás k tomuto cíli doprovodí – s pomocí osobního mentora, partnerů a více než dvacítkou konzultantů. Mezi experty nově najdete třeba Michala Ciffru (NSG Morison), který vám poradí, jak stanovit při vyjednávání s investorem svou cenu, nebo Tobiáše Vybírala, se kterým vychytáte nejlepší design a marketingovou komunikaci.

Jak se za svou účastní v 100-day Challenge ohlíží absolvent pilotního běhu Pavel Železný, zakladatel projektu Check-in-service? „Přístup lidí z Hubu, mentorů a spolupracujících konzultantů, kteří nám věnovali svůj čas, byl neocenitelný. Tedy vlastně možná ano, jeho hodnota by totiž byla v řádu stovek tisíc."

Přihlášky na nově otevřený běh posílejte do 21. srpna. Aktuální kolo bude uzavřeno slavnostním finále v Brně, 18. srpna (další odstartuje v Praze 1. září. Bližší informace o průběhu, podmínkách a veškerých benefitech programu najdete na stránkách Impact Hub.