Hlavní informace

JIC 120 tentokrát na téma Technologie pro lepší život

jic-120-tentokrat-na-tema-technologie-pro-lepsi-zivot

Pokud máte sto dvacet vteřin času navíc a nápad, jak přispět k rozvoji lifestyle technologií, neměli byste propásnout další ze série efektivních networkingových akcí organizovaných Jihomoravským inovačním centrem.

JIC dává technologickým firmám a dalším účastníkům možnost prezentovat u kulatého stolu své využitelné myšlenky a vize, a to za účelem získání nových klientů, obchodních partnerů či spolupráce s výzkumnými organizacemi. Účastníci mají přesně 120 vteřin na to, aby představili svou firmu, projekt a možnosti potenciální spolupráce, a získali tak cenné kontakty pro další rozvíjení své práce.

Networkingový den, který tentokrát připadl na 2.březen 2017, přiláká do Brna zástupce firem působících na poli clean technologies, nových a zdravějších materiálů, technologií pro hojení ran, krásu a zdraví, produktů šetřících zdravotní prostředí či nových zdrojů energie, ovšem i z mnoha dalších oblastí, jejichž smyslem je zvyšování kvality života. Účast na akci je zdarma a zúčastnit se může jeden zástupce za každou firmu.

Více informací včetně registračního formuláře naleznete na stránkách JIC.

jic2