Hlavní informace

Adam Novák vydává inspirativní knihu Inovace je rozhodnutí

adam-novak-vydava-knihu-inovace-je-rozhodnuti

Aplikace inovací v prostředí byznysu se s postupným vývojem trhu a ekonomiky mění z volitelné činnosti na nevyhnutelnou nutnost. Vzhledem ke stále intenzivnější konkurenci je nejen pro velké společnosti zcela zásadní držet krok s dobou a nepodcenit význam nových metod a technologií.

A právě v tomto ohledu poskytuje Ing. Mgr. Adam Novák cenné know-how prostřednictvím své nové publikace s názvem Inovace je rozhodnutí, kterou vydal ve spolupráci s nakladatelstvím GRADA. Jako podkladu při psaní knihy využil autor nejen skutečných případových studií z České republiky i ze světa, ale též bohatých osobních zkušeností ze svého letitého působení v kreativních oborech zabývajících se zejména reklamní tvorbou a vývojem informačních systémů.

Přehledně uspořádaná a čtivá kniha je pojatá jako praktický návod, na čem musí organizace zapracovat, aby se v ní dařilo inovacím a mohla tak plně rozvíjet svůj potenciál. Nechybí ani konkrétní případy inovačních chyb a prohřešků, které vedly k úpadku dříve světoznámých obchodních firem.

Pokud se tedy pohybujete v prostředí byznysu, kde inovace hrají zásadní roli, nebo se zkrátka chcete dozvědět zajímavé informace o inovačním prostředí, neměli byste rozhodně nechat knihu v regálech knihkupců dlouho stát. Nahlížet a objednávat můžete přímo na stránkách nakladatelství GRADA.