Hlavní informace

Vychází druhé vydání evropsky oceněné knihy o inovacích

vychazi-druhe-vydani-evropsky-ocenene-knihy-o-inovacich

Kniha Inovace - generátor výkonnosti firmy z dílny československého týmu pod vedením Prof. RNDr. Ludvíka Čichovského, CSc, MBA, MSc obržela na konci roku 2016 prestižní Cenu EU za inovace, což její autory motivovalo k publikaci 2. doplněného vydání, které nyní může být i Vaše!

Nemilosrdná ruka trhu

Stále častěji se v praxi potvrzuje, že není radno podcenit roli inovací při vytváření firemní strategie. Rychlost vývoje business prostředí je neúprosná a laxní přístup k inovování produktů a služeb tak může vést až k situaci, kdy ona pověstná ruka trhu zapříčiní padání hlav na manažerských pozicích. Právě tomuto negativnímu může kniha Inovace - generátor výkonnosti firmy snadno zabránit, zejména tím, že poskytne tolik důležitou inspiraci a know-how těm, kteří mají inovační strategii svých společnostech v popisu práce.

Ještě více cenných informací

V knize napsané marketingovým odborníkem Ludvíkem Čichovským a kol. najdete informace například o inovacích v oblasti vzdělávání, inovačním potenciálu, analýzách a sledování inovačních procesů, kreativním procesu v inovacích či nových trendech v tomto odvětví. Druhé doplněné vydání, které vyšlo čerstvě k příležitosti zisku evropského ocenění, v sobě navíc zahrnuje například informace o metodách, kterými lze spočítat přínosy konkrétních inovací pro firmy v rovině transakční a relační, jaké metody při inovacích využít či jak k tomu používat inovačního a inovativního marketingu.

Přínosné je též srovnání mezinárodního inovačního potenciálu ČR a SR ve vztahu k ostatním státům, které pomáhá vidět situaci v širším kontextu a odhalit tak oblasti, na něž je třeba se soustředit, aby země střední Evropy byly konkurenceschopné vůči svému okolí.

generator

Získejte také svůj výtisk

V papírové verzi vydalo knihu nakladatelství Adart, k dispozici je rovněž digitální verze na DVD či verze pro všechny typy elektronických čteček. V případě zájmu je možné získat tuto publikaci též ve formě e-knihy, o níž si můžete napsat přímo profesoru Čichovskému na jeho email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .