Hlavní informace

Chytněte si s ČINem slevu na Angel Academy!

chytnete-si-s-cinem-slevu-na-angel-academy

Zveme vás na další díl Angel Academy, interaktivního projektu zaměřeného na vzdělávání investorů do startupů, který proběhne již 25. 5. od 15:30 v Prague Startup Centre. Zaměří se tentokrát na to, jak ulovit správnou investici a rozpoznat kvalitní tým.

V pořadí již třetí kurz Angel Academy, platformy pro vzdělávání a setkávání andělských investorů, navazuje na předchozí téma, ale zaměří se podrobněji na proces vyjednávání konkrétního dealu a rozpoznání kvalit týmu. Zkušená investorka a mentorka Margareta Křížová se bude věnovat tomu, jak přistupovat ke startupům tak, aby výsledná dohoda byla vítězstvím pro obě strany a položila základy úspěšného byznysu.

  • Jak poznat kvalitní tým?
  • Jak investiční příležitost "ulovit"?
  • Kam až ustupovat a kde už naopak říci jasné "ne"?
  • Jak uzavřít dohodu výhodnou pro obě strany?
  • Co bude taková dohoda znamenat pro další kola investic?
To vše a mnohem víc se dozvíte na další Angel Academy. Opět v malém počtu a interaktivní formou!
 
Kurz se uskuteční 25. 5. od 15:30 v Prague Startup Centre (Jungmannova 36/31, Praha 1) a probíhá v češtině. Délka kurzu je 2,5 hodiny a je určen maximálně 20 účastníkům.
 
Cena kurzu je 2 500 Kč bez DPH, přičemž v rámci partnerského programu Angel Academy (Keiretsu Forum) poskytne příchozím přes ČIN 20% slevu. Při registraci stačí zadat promo kód ANGELPARTNER.

Více informací najdete na stránkách Angel Academy.