Hlavní informace

GER/CZE mise v oblasti smart textilií

55
BIC Plzeň, člen sítě Enterprise Europe Network, organizuje ve spolupráci s partnerem z durynského Erfurtu misi německých firem v oblasti smart textilií. Cílem akce je setkání zástupců českých a německých společností a dohodnutí vzájemné spolupráce. Součástí mise bude návštěva české firmy APPLYCON a Regionálního inovačního centra elektrotechniky při ZČU v Plzni.
Akce se koná v termínu 11.-12. září 2017 v Plzni, přičemž v rámci doprovodného programu mohou zájemci navštívit též jednu z dominant západočeské metropole - pivovar Plzeňský Prazdroj a Beer factory.
Mezi německými účastníky mise najdete například firmy SmartTex Network Thueringen, ITP GmbH (Society for Intelligent Textile Products), Carpet Concept Teppichfabrik GmbH & Co.KG, Innovent Jena, ale i mnohé další. Zajímate-li se o oblast smart textilií nebo v ní dokonce podnikáte, odpověď na otázku, zda na akci zavítat, je pro Vás jednoduchá: Ja, klar!
Datum: 11. 9. - 12. 9. 2017
Místo: Plzeň
Informace:

Pro více informací navštive web BIC a kontaktujte pana Ing. Jaroslava Sobotku na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo na tel. 377 205 206

Další informace