Hlavní informace

3M

Innovation Leader

Jsem Jan Mašek a vybral jsem si inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracuji ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra, což pro mě byla před pěti lety obrovská výhra v loterii. Od tehdejšího generálního ředitele jsem totiž dostal zadání, abych dostal inovaci do genů 3Máků. Dal mi k tomu do batůžku obrovskou podporu, neuvěřitelnou svobodu a také trochu peněz...Zadání se snažím plnit skrze otevírání 3M okolnímu světu, inspirování ostatních, propojování věcí, které se zdají být neslučitelné, otevírání témat, která často bývají tabu, nalézání zkratek a vůbec vytváření lepšího prostředí kolem sebe.

K tomu mi pomáhají inovační techniky a metodiky, které jsem si osvojil, síť lidí, kteří uznávají a žijí podobné hodnoty, houževnatost, smysl pro humor a také v neposlední řadě štěstí a moje rodina.

K ČINu jsem se dostal právě skrze myšlenky a lidi, kteří vidí věci podobně. ČIN beru jako obrovskou studnici možností a příležitostí k zajímavým setkáním, seberozvoji a v neposlední řadě jistě také k vytváření obchodních příležitostí.

Velmi rád se obklopuji zajímavými lidmi s názorem, kteří se nebojí ho sdílet a zároveň jsou otevření názoru jiných, lidmi, kterým záleží na světě kolem nás, lidmi, kteří ví, že skrze sebe mohou změnit opravdu hodně a proto neúnavně vyrážejí do boje s všedností, pokrytectvím a brbláním jak je tu vše zlé – takové hledám.

Další informace