Hlavní informace

Havas Village

Dlouho jsem plánovala kariéru profesionální golfistky. Vlastně až po dokončení VŠE jsem se impulzivně rozhodla vstoupit do světa reklamy a marketingu. Na stranu reklamní agentury jsem se přidala kvůli pestré pracovní náplni a částečně i kvůli pravidelnému přísunu adrenalinu, na který jsem z vrcholového sportu zvyklá. Během své kariéry jsem prošla napříč celou firmou a načerpala tak zkušenosti, díky kterým dokážu dnes stavět nové projekty a nové firmy. Sport mě naučil soustředění na cíl a reklama kreativitě.

Podle mé zkušenosti existují tři základní faktory vedoucí k úspěšnému budování projektů, produktů nebo startupů – klíčový nápad, dobře načasovaný vstup na trh a skvělý tým. Úspěch týmů závisí na velké dynamice, která musí být udržována trvale a nejen v počátečních stádiích projektů. O to se snažíme i při zapojení nadšenců do práce pro Českou inovaci.

Moje osobní motto je "Žiju tak, abych se cítila dobře." A z práce pro Českou inovaci rozhodně dobrý pocit mám! Věřím, že inovace mohou Česko posunout kupředu a chci k tomu přispět. Odjakživa pracuji v komunikaci, takže kreativita, sdílení, inspirace - to jsou moje motivátory a  má role se odvíjí od mého povolání, hádejte:) V rámci ČIN mám na starosti komunikační tým. Je vzrušující starat se o tvář ČIN, ladit její "osobnost" a vymýšlet, jak z široké veřejnosti udělat aktivní ČINovátory.

Další informace