Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Festival České Inovace

Festival Česká inovace je událostí s celorepublikovým významem, který má úspěšně za sebou již 6 bohatých ročníků. Hlavním cílem festivalu je maximální propojení lidí z průmyslového sektoru, akademické sféry, veřejné správy a start up prostředí. V roce 2017 poprvé opustil území Prahy a zavítal do Plzně, v následujících letech bude v této tradici pokračovat a navštíví jednotlivé kraje České republiky, přičemž příležitostně přesáhne i do přeshraničních regionů. 

Festival České inovace přináší inspirující příběhy, fyzické ukázky technologií, ale také praktické informace pro rozvoj malých a středních podniků. Jsou na něm mimo jiné též podrobně představeny možnosti nástrojů financování, prototypování, managementu, národní a evropské podpory a dalších nástrojů tzv. inkubačních a akceleračních programů.

Ať už jste na inovační scéně aktivními hráči, nebo se jen rádi zajímáte o aktuální dění a technologické novinky, neměli byte návštěvu Festivalu inovací vynechat.

Festival České inovace 2018 pro vás teprve připravujeme, v archivu si zatím alespoň můžete připomenout průběh uplynulých ročníků.

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO