Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Česká inovace pomáhá objevovat české inovační hvězdy

Gratulujeme Plzeňským městským dopravním podnikům (PMDP) k úspěchu v mezinárodní soutěži Quality Innovation of the Year. PMDP se svým projektem zvítězily již v roce 2013 v kategorii Inovace ve veřejné správě v soutěži Česká inovace za rok 2013. Tu odborně zastřešuje poradenská společnost PwC Česká republika a komisi pro výběr vítězných projektů předsedá Karel Půbal, ředitel Poradenských služeb pro veřejný sektor PwC ČR. Těší nás, že .

ceska-inovace-pomaha-objevovat-ceske-inovacni-hvezdy

Gratulujeme Plzeňským městským dopravním podnikům (PMDP) k úspěchu v mezinárodní soutěži Quality Innovation of the Year. PMDP se svým projektem zvítězily již v roce 2013 v kategorii Inovace ve veřejné správě v soutěži Česká inovace za rok 2013. Tu odborně zastřešuje poradenská společnost PwC Česká republika a komisi pro výběr vítězných projektů předsedá Karel Půbal, ředitel Poradenských služeb pro veřejný sektor PwC ČR. Těší nás, že Česká inovace pomáhá objevovat české inovační hvězdy.

V mezinárodní soutěži, jejíž letošní ročník se konal v maďarské Budapešti, získal Plzeňským městským dopravním podnikům cenu za nejlepší inovaci roku jejich projekt Plzeňské karty, kterou lze nabíjet prostřednictvím bankomatů České Spořitelny. Více o úspěchu inovace pocházející z českého hřiště si můžete přečíst na webu finančních novin.

Plzeňská karta má na našem webu i svůj medailonek.

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO