Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Czech Innovation Expo na MSV 2017!

Tým České inovace se účastní aktuálně probíhajícího Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 v Brně, kde rovněž poprvé představuje koncept Czech Innovation Expo a služby sdíleného Technologického centra. Zastavte se v hale Z a přijďte si vyzkoušet letecký simulátor, 3D pero, nebo se zkrátka dozvědět víc o tom, co ČINíme!

czech-innovation-expo-na-msv-2017

Tým České inovace se účastní aktuálně probíhajícího Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 v Brně, kde rovněž poprvé představuje koncept Czech Innovation Expo a služby sdíleného Technologického centra. Zastavte se v hale Z a přijďte si vyzkoušet letecký simulátor, 3D pero, nebo se zkrátka dozvědět víc o tom, co ČINíme!

Česká inovace na veletrhu na výstavní ploše 40m2 představuje síť partnerů s jejich zajímavými projekty, a to včetně reálných ukázek. Aktuální dění můžete sledovat na našem Twitteru. A co vše můžete na stánku vidět nebo vyzkoušet?

 • unikátní simulátor Sky Leader - nasedněte do kokpitu!
 • informace o leteckém simulátoru My Airlines
 • longboard české výroby s 3D tisk komponenty Apemanboards, deska snowpanic.cz
 • přímo z pece k nám na stánek přijede v úterý vystavovat rám kola FESTKA s uplatněním  technologie additive design
 • ukázku vývoje dronu s odlehčenými materiály, uplatněním 3D tisku kovu Dronservices
 • 3D tisk designový roh stolu pro firmu TECHO, prototyp od Metal3D + hotový odlévaný kus
 • 3D tiskárny do ruky od společnosti 3D Simo
 • ukázky vývoje, prototypů a 3Dtisku od společnosti COTU
 • představení portfolia činnosti společnosti Prototypum
 • představení práce a služeb ČINu, včetně infa o chystaném festivalu a startujícím Czech Innovation Expo
 • zveřejnění série regionálních konferencí pod názvem Budoucnost České výroby.
 • kávový drink Mazagrande jako osvěžení při komunikaci a vyplňování inovačních dotazníků na stánku - pomozte nám zlepšit inovační prostředí!
brno1

 

brno2

brno3

CZECH INNOVATION EXPO

Určitě by Vás také neměla minout zpráva o zahájení unikátní expozice Czech Innovation Expo z naší dílny. O co se jedná? Czech Innovation Expo je expozice profilující historii a současnost českého inovačního prostředí. Pokoušíme se objektivně podívat na Českou republiku a co pro svět znamená.

Czech Innovation Expo je komplexní prostředek, jehož snahou je přiblížit dědictví a současnou vyspělost českého národa. Představení unikátních příběhů, technologických firem, produktů, aplikací a inovační infrastruktury, kterou Česká republika disponuje. Ve spolupráci s Českými centry také připravujeme putovní expozici, která bude mimo jiné věnována výročí 100 let od založení Československa v roce 1918. Sledujte #CzechInnovationTeam pro další info!

CZECH INNOVATION FESTIVAL

Připravujeme pro Vás rovněž další Festival, jenž se v minulých letech těšil velké oblibě. Jedná se o událost s celorepublikovým významem, která se v následujících letech bude konat v jednotlivých krajích České republiky s přesahem do přeshraničních regionů. Hlavním cílem festivalu je maximální propojení lidí z průmyslového sektoru, akademické sféry, veřejné správy a start up prostředí.

FESTIVAL ČESKÁ INOVACE
SAVE THE DATE:
30/11/2017, PLZEŇ, DEPO 2015

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

PS: Pokud jste ještě neviděli videozáznam ze srpnového ČIN Open Airu, mrkněte se na náš Youtube. Už nyní pro Vás chystáme další letní setkání inovátorů, plánované na rok 2018!

openair5

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO