Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Kybernetická revoluce CZ II

Sdružení CzechInno ve spolupráci s Enterprise Europe Network, BIC Plzeň a dalšími partnery uspořádalo v roce 2017 roadshow v Plzni, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci, Brně, Ostravě a ve Zlíně.

Účastníci se mimo jiné dozvěděli, jak při aplikaci moderních principů a postupů může firma ušetřit na svých nákladech, jaká jsou negativa nahrazování lidského faktoru kybernetickými systémy a zavádění automatizace do podnikání nebo jakým bezpečnostním či právním úskalím se musí firma vyhnout.

Firmy si mohly samy vyhodnotit, nakolik jsou na novinky připraveny či jaké kroky musí ke své připravenosti podniknout. I v roce 2018 pokračuje cyklus „Kybernetická revoluce aneb Průmysl 4.0 v praxi". První seminář proběhne na konci ledna 2018 v Plzni.

Digitální revoluce přináší příležitost pro firmy a nové obchodní modely. Přitom společnosti napříč odvětvími využívají jen pětinu potenciálu, který digitalizace skrývá. A právě pro firmy, které chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu a získat rozhodující výhodu, je určen druhý ročník Kybernetická revoluce CZ II.

Těšit se můžete na přednášky a příklady dobré praxe:

► Práce s lidskými zdroji, vzdělávání a rekvalifikace
► Nové obchodní modely
► Právní rizika
► Bezpečnost sítí a zařízení
► Nové přístupy v managementu, ekonomika podniku

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO