Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Je tu šance pro pražské firmy!

Jste malý nebo střední podnik podnikající na území Prahy? Chcete podpořit své podnikání zlepšením prezentačních dovedností či účastí na zahraničních výstavách a veletrzích? Toužíte se seznámit s odborníky na poli podnikání a získat od nich cenné rady pro Váš business? Pokud ano, je tento text určen přímo pro Vás.

Milí partneři, spolupracovníci a přátelé České inovace, rádi bychom Vám představili Pražské vouchery financované z Operačního programu Praha Pól růstu. Tento program je konečně určen pro pražské firmy, které získají příležitost pozvednout své podnikání a získat cenné rady od zkušených mentorů a poradců. .

► Předpokládané zahájení příjmu žádostí: 30. 3. 2018
► Výše podpory: 85 %, 75%, 50 %
► Dotace na projekt je poskytována minimálně ve výši 75 tis. Kč až do výše 2 mil. Kč
► Doba realizace: Maximálně 12 měsíců
► Způsob proplácení dotace: Ex post (zpětně)
► Žádat bude možné o voucher na celkem 5 podporovaných aktivit

Podporované aktivity:

INOVAČNÍ VOUCHER – Jednat se bude o starý známý inovační voucher mezi podnikatelským subjektem a výzkumnou institucí na zakázkový výzkum v oblasti inovací.

KOUČOVÁNÍ A MENTORING – V rámci tohoto voucheru budou moct žadatelé zažádat o kvalifikované poradenství od zkušených mentorů a koučů, kteří firmám poskytnou praktické informace pro rozjezd jejich podnikání. Poradenství se vztahuje např. i na oblast duševního vlastnictví.

KREATIVITA – Protože kreativita představuje nedílnou součást podnikání, bude možné zažádat o příspěvek na služby kreativních firem, které žadatelům pomohou vložit do jejich komunikace a propagace výrobků a služeb trochu té nezbytné kreativity.

ZAHRANIČNÍ INKUBÁTORY - Prostřednictvím tohoto voucheru budou moct žadatelé vycestovat do zahraničích inkubátorů, kde během krátkodobého pobytu získají zkušenost s businessem v zahraničí.

ZAHRANIČNÍ VELETRHY A VÝSTAVY - Tento voucher je obdobou projektu MARKETING, který žadatelům poskytuje možnost zúčastnit se výstav a veletrhů v zahraničí, na kterých získají žadatelé příležitost představit své produkty a služby.
Zaujal Vás tento program?

Ano? Tak nás neváhejte kontaktovat na konzultace@czechinnovation.cz nebo prostřednictvím naší Inovační linky na čísle: 800 774 774. Rádi Vám informace doplníme a poradíme co a jak. Budeme se těšit :-)

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO