Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Boardmobile: startup ze střední školy

Server Redbull přinesl zajímavý článek o startupu Boardmobile, jehož posláním je výroba elektrických longboardů. Stojí za ním teprve dvacetiletý student a sportovec Lukáš Joukal, který se rozhodl zaplnit mezeru na českém trhu ještě předtím, než úspěšně složil maturitu.

Inspirujte se příběhem, který dokazuje, že důležitějším faktorem, než kterým jsou věk, zkušenosti, finance či technologické zázemí, je především píle, odhodlání a důvěra ve vlastní práci.

Od malička jsem sportoval, ale brzy jsem si uvědomil, že mě to nezajistí. Naučilo mě to ale odhodlání a vytrvalosti, které jsem se rozhodl přenést do podnikání. Rok a půl jsem se všechno doučoval na koleni, několikrát jsem se vydal špatnou cestou, která mě stála vyhozené peníze. Zkoušel jsem to ale dál, testoval, sháněl dodavatele a úspěšně překonával těžké chvíle a překážky,“ popisuje Lukáš počátky svého projektu.

Elektrické longboardy Boardmobile mohou najít své uplatnění nejen jako prostředek moderní osobní přepravy, ale rovněž třeba jako základ nových závodních disciplín. Získané know-how hodlá Lukáš v budoucnu proměnit též v nová řešení v oblasti městské infrastruktury a elektromobility. 

Celý článek o studetnském projektu, který úspěšné stíhá své ambice, najdete na webu RedBull.

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO