Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Programy CzechInvestu pro startupy

Potřebujete cenné rady do začátku podnikání? Jste start-up, který hledá investora? Nebo chcete vaše aktivity rozšířit do zahraničí? Agentura CzechInvest právě přijímá přihlášky do lukrativních startupových programů, tak využijte svojí šance podívat se třeba do Silicon Valley a dostat své podnikání na vyšší level!

CzechInvest vyhlásil další kolo výzev pro účast v projektech CzechStarter a CzechAccelerator, které pomáhají startupům na cestě jejich podnikáním. Co je přesnou náplní jednotlivých programů?


Czech Starter

Díky aktivitě CzechStarter budete po dobu 7 měsíců rozvíjet Vaše podnikatelské aktivity prostřednictvím poskytovaných specifických služeb mentoringu a poradenství. Vybraným start-upům, kteří absolvují basic fázi, umožníme absolvovat gold fázi v místě,

kde se rodí budoucnost. Během 2týdenního campu v Silicon Valley můžete načerpat zkušenosti a náhlednout do podnikatelského ekosystému vyspělého trhu.

Přihlášky do programu lze podat v termínu: 22. 3. – 26. 4. 2018.
Více informací o programu a dokumenty nezbytné pro přihlášení naleznete zde


Czech Accelarator

Při účasti v aktivitě CzechAccelerator Vás čeká tříměsíční akcelerační program v zahraničním inkubátoru v destinaci Silicon Valley, New York, Singapur nebo Londýn plný mentoringu, poradenství, workshopů, networkingových akcí a dalších služeb s tím spojených.

Přihlášky lze podávat v termínu: 19. 3. - 19. 4. 2018
Více informací a potřebné dokumenty k nalezení zde

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO