Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Premiéra Czech Innovation Expo v Berlíně!

V rámci berlínského Czech Innovation Festivalu (18. a 19.4.) bude mít premiéru projekt Czech Innovation Expo - interaktivní výstava, která za využití moderních technologií představí návštěvníkům minulost, současnost i budoucnost českého inovačního prostředí a také přehled toho nejlepšího, co české hlavy světu v uplynulém století daly!

Czech Innovation Expo = stoletá retrospektiva české inovační sféry, v níž se prolínají technologie, audiovizuální umění, design a nové trendy. To vše načasováno ke stému výročí založení samostatného československého státu!

Nakoukněte prostřednictvím reportáže ČT pod pokličku Czech Innovation Expo!

Ve vztahu k zahraničí si Czech Innovation Expo klade za cíl především vytvořit pozitivní obraz České republiky, otevřít dveře pro zahraniční spolupráce prostřednictvím zdůrazňování role VVI v českém prostředí a rovněž prostřednictvím prezentace aktuálních výsledků špičkových českých kreativců a inženýrů.

Cílem projektu pro ČR je zejména zlepšování povědomí o úspěších české VVI sféry, zvyšování národního sebevědomí a podpora zájmu o technické obory.

Aktuální informace najdete na Facebooku a na www.czechinnovationexpo.cz

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO