Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Pojďte zlepšit Prahu na Smart Prague HACK FEST 2018!

Víte, co byste v Praze chtěli zlepšit? Máte rádi výzvy? V takovém případě pojďte dát hlavy dohromady a zdravě si zasoutěžit na letošní Smart Prague HACK FEST, který pořádá Operátor ICT, a.s. v rámci akce Legendy. V české inovaci jsme s partnerstvím hackathonu neváhali ani vteřinu!

Dostanete zajímavá data o Praze z různých zdrojů a oblastí. Určitě nebudou chybět data o dopravě, ovzduší a další. Na vás bude vymyslet, jak data smysluplně využít. Jaké služby v Praze pomocí těchto dat zlepšit nebo vymyslet nové aplikace, které budou pro Pražany užitečné.

Smart Prague hackathon je otevřený všem mladým talentům, kteří mají nápady a nebojí se je říct nahlas. Uvítáme studenty pražských středních a vysokých škol. Během hackathonu vás budou doprovázet zkušení mentoři, se kterými se budete moci na místě o vašich myšlenkách radit.

Hackathon se koná od pátku 8.6. do soboty 9.6.

Přihlášku můžete poslat za tým (maximálně pětičlenný), ale i za sebe jako jednotlivce. Na místě je poté možné týmy i energie spojovat a kombinovat! Role v týmu mohou být různé, od vizionářů přes grafiky a designéry až po vývojáře a programátory. Týmy budou rozděleny do 3 kategorií na středoškolské, vysokoškolské a smíšené.

Hlavní cenou jsou Prize money v hodnotě 1.000,- EUR, které lze použít na další rozvoj nápadu, například na jeho prototypování. Zajímavé nápady se navíc Operátor ICT bude ve spolupráci s vámi snažit skutečně zrealizovat! Vedlejšími cenami jsou potom atraktivní stáže v partnerských společnostech, třeba právě dle zaměření projektu.

Témata jsou rozdělena do těchto 6 oblastí:

► Mobilita budoucnosti
► Chytré budovy a energie
► Datová oblast
► Lidé a městské prostředí
► Atraktivní turistika a městský život
► Bezodpadové město

Kompletní informace najdete na webu www.praguehackfest.cz.
Tak do toho!!!

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO