Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Just now

Pořádáme plzeňský Smart Cities Pitch!

Zveme vás na SMART CITIES PITCH - setkání zástupců měst, jehož hlavním tématem budou inteligentní řešení pro městskou infrastrukturu za účelem zlepšení kvality života a zefektivnění postupů ve veřejné správě. Setkání se koná již tento pátek 15.6. od 10:00 ve Vědeckotechnickém parku v Plzni. V předvečer setkání si s námi navíc můžete projít plzeňský pivovar!

S výběrem místa konání jsme si hlavu dlouho lámat nemuseli - Plzeň se dlouhodobě a hrdě hlásí ke konceptu Smart Cities a chce jít v tomto ohledu příkladem ostatním, nejen velkým městům. Za tímto účelem připravuje ve spolupráci s veřejnými i soukromými subjekty projekty a strategie, jejichž výsledkem je implementace chytrých a moderních řešení, které jsou prospěšné nejen pro místní obyvatele, ale také návštěvníky z ostatních koutů České republiky či ze zahraničí.

Vědeckotechnický park v Plzni poté poskytuje stylové a reprezentativní zázemí pro akce s tímto tématem.

Nechcete-li o zajímavou debatu a myšlenky řečníků přijít, poznamenejte si do diáře datum 15.6.2018 od 10:00 h a dorazte do VTPPlzeň na adrese Teslova 3, 301 00 Plzeň!

A nezapomeňte: pátek je malá sobota a čtvrtek je malý pátek - proto se na vás ve čtvrtek v podvečer těšíme rovněž na exkurzi pivovaru! :)

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO