Hlavní informace

Archiv

5q-pro-tomase-adama-z-imotivation

5Q pro Tomáše Adama z iMotivation

Co kdybychom si řekli, že budeme dělat věci jinak? Že kromě vlastní výkonnosti a spokojenosti pozvedneme na vyšší úroveň také výkonnost a spokojenost zaměstnanců naší společnosti? Pokud bychom nevěděli, kde začít, nejlepším řešením by bylo požádat o pomoc Tomáše Adama ze společnosti iMotivation, která svým neotřelým přístupem mění pravidla hry na poli motivačního coachingu a rozvojových kurzů. A výsledky na sebe nenechávají dlouho čekat!

Číst dál...

5q-pro-beatu-pilnou-z-degirans-se

5Q pro Beatu Pilnou z DEGIRANS SE

Cesta od nápadu k úspěchu nebývá v drtivé většině případů zrovna krátká, dlážděná a dobře značená. Startupy musí kromě zlepšování vlastních produktů a služeb věnovat velký díl pozornosti též managementu, shánění investic a rozvíjení partnerské spolupráce. Společnost DEGIRANS SE se proto rozhodla pomáhat startupům na jejich cestě za úspěchem a již od roku 2014 podává pomocnou ruku obecně prospěšným projektům se zaměřením na udržitelný rozvoj.

Číst dál...

5q-pro-pavla-valka-z-iot-water

5Q pro Pavla Válka z IoT.water

"České prostředí je na koncept internetu věcí dobře připraveno a rok 2017 bude v tomto ohledu rokem pilotních projektů", říká Ing. Pavel Válek, MBA, jeden ze zakladatelů společnosti IoT.water, která přichází s revoluční myšlenkou dálkového odečtu vodoměrů prostřednictvím moderních technologií. V pěti otázkách jsme se ho zeptali mimo jiné na to, jak se projekt od kořenů vyvíjel, jak celý systém funguje či v čem je pro koncové uživatele výhodný.

Číst dál...