Máte dotaz?

Pište na info@ceskainovace.cz

Chcete být součástí sítí a sdílení?

Pište na team@ceskainovace.cz

Služby České inovace

Česká inovace rozšířila svou činnost o poskytování služeb určených k podpoře českého průmyslu, začínajících projektů a technologických společností. Nabízíme klíčové služby - propagaci a marketing inovací v ČR, zpracování analýz a strategických dokumentů, finanční nástroje pro rozvoj inovací a podnikání a další doplňkové služby.

Služby České inovace

Využijte kreativity a kontaktů našeho organizačního týmu:
Organizace workshopů, seminářů a konferencí

Nabízíme organizaci akcí na klíč, dle vámi navrženého tématu, nebo se můžeme na skladbě obsahu a programu přímo podílet. Máme zkušenosti s organizací konference, festivalu, pracovních workshopů, specializovaných seminářů, kulatých stolů, regionálních akcí, think-tanku či návštěv v zajímavých technologických společnostech a výzkumně-vývojových centrech. Připravíme akci s možnosti praktických příkladů technologií, inspirujícími příběhy, zahraničními hosty nebo přímou interakcí s účastníky. Rádi připravíme událost, která bude svým obsahem a místem inspirací pro vás, vaše klienty, spolupracovníky i zaměstnance.


Nabízíme konzultační a projektové služby:
Finanční a management nástroje pro rozvoj inovací a podnikání

V rámci své činnosti nabízíme konzultační a projektové služby zejména pro cílové skupiny – inovátory a kreativce, malé a střední podniky, velké společnosti a korporace, ale též investory.

► Poskytujeme komplexní poradenství pro efektivní čerpání Evropských strukturálních fondů či Komunitárních programů vypisované přímo Evropskou komisí.
► Poradenství v oblasti využití daňových odpočtů na výzkum, vývoj a inovace, jež mohou nastartovat rozvoj inovačního prostředí ve vaší společnosti. Spolupracujeme s auditory a certifikovanými výzkumně-vývojovými pracovišti.
► Podílíme se na kompletní projektové přípravě, případně ji přímo vymýšlíme
Vyhledáváme vhodné partnery, HR management, doporučujeme technologické partnery, navrhujeme řešení.
► Poskytujeme služby v oblasti vyhledávání vhodných příležitostí (business development), rozvoje podnikání, uvedení nových produktů na trh, rozvoje nových podniků.
► Propojujeme zájemce se spolupracujícími investory, českými investičními skupinami, vhodnými finančními či technologickými partnery (joint venture), případně finančními institucemi.


Pracujeme s informacemi, databázemi a datovou žurnalistikou:
Zpracování studií, analýz a strategických dokumentů

Navrhneme strategii, zpracujeme základní due diligence, připravíme feasibility study, vytvoříme analýzu podniku a navrhneme konkrétní řešení. Díky naší spolupráci s českými i evropskými orgány na poli monitorování zdrojů pro podporu inovací v EU připravíme též rešerše či konkrétní plány pro jejich využití. Připravíme data ze zahraničí a srovnáme s českými informacemi z průmyslu nebo veřejné správy, vyhodnotíme je a připravíme k prezentaci. Ve spolupráci s partnery se zabýváme datovou žurnalistikou. Vyhledáváme koncepce a inspirace v zahraničí, které dále zpracováváme.


Poskytujeme informace a kontakty, které nastartují váš produkt:
Outsourcing výzkumně-vývojových služeb

Česká inovace pracuje s detailním přehledem o současné inovační infrastruktuře v ČR, přehledem funkčních pracovišť, přístrojového vybavení, profilů výzkumně-vývojových týmů či vysoce specializovaných odborníků pro jednotlivá průmyslová odvětví a aplikace. Můžeme proto nabídnout službu, která souvisí s posílením vašeho týmu, vývoje produktu, rozvojem projektového týmu nebo kompletním outsourcingem služeb za účelem vytvoření nového produktu.


Služby pro inovační prostředí v České republice:
Propagace a marketing inovací ČR

Česká inovace nabízí propojení v rámci inovační komunity. Na základě konkrétních požadavků nalezneme vhodného partnera, se kterým vás propojíme.

► Přes sítě České inovace nabízíme zviditelnění vašich produktů a služeb.
► Nabízíme partnerství u našich projektů a akcí, případně partnerství a sponzoring nových aktivit a služeb.
► Spolupráce na propagaci českých produktů a myšlenek v zahraničí přes naše partnerské sítě. Aktuální destinace může být upřesněna při osobní konzultaci.
► Pozvání a účast na našich akcích např. ČIN Open Air, popř. doporučení řečníků, účastníků, témat, příběhu, pozitivních příkladů a praktických zkušeností.
► Mediální spolupráce při zviditelnění vašich produktů s partnery, zpracování textových příběhů, videoprezentace a další.


Pro koho jsou aktivity a služby určeny:

1) Mám nápad a chci na něm dál pracovat.
Kreativce, inovátory, studenty

2) Chci více nastartovat svůj projekt a hledám nástroje.
Mikropodniky, malé a střední podniky (SME)

3) Jak inovovat ve velkém podniku a hledám lidi, nápady, inovace.
Velké podniky, korporace

4) Jak začít efektivně inovovat pro lidi.
Veřejnou správu, státní podniky

5) Chceme komercialiovat a hledáme partnery.
Akademické instituce, V.V.I., Inovační centra

6) České nápady pro české zdroje.
Služby pro investory, Czech Founders Club

Hlavní partneři


HAVAS PWC PRESCO MAZAGRANDE PRESCO PRESCO